Çevre Politikamız

 

Düşük, orta ve yüksek karbonlu soğuk çekilmiş tel, parlak soğuk çekilmiş tel, yaylık çelik tel, yağlı balya teli, bakır kaplı, galvaniz kaplı, fosfat kaplı tel, siyah ve parlak tavlı bağ teli, doğrultulmuş ve kesilmiş çubuk tel, taşlanmış ve polisajlanmış çubuk tel, vida teli, somun teli, civata teli, perçin teli, aksesuar teli, 3 ve 2 boyutlu CNC bükülmüş ve şekillendirilmiş tel, paslanmaz bükülmüş tel, punta kaynaklı hasır tel, dekoratif panel çit teli, aratavlı vida teli, saplama,  gijon, u bolt, lama profil, yarımdaire profil, kare profil, altıgen profil ve özel profiller teller konusunda hizmet veren GÜNEŞ TEL ÇEKME SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak,

Hedefimiz; yasal mevzuata uygunluk çerçevesinde çevreye olan olumsuz etkilerimizi minimum düzeye indirmek, faaliyetlerimiz sırasında oluşan katı, sıvı ve gaz atıklarımızı azaltıcı önlemler almak, tekrar kullanım/geri kazanım uygulatmak veya uygun şekilde bertaraf edilmelerini sağlamaktır.

Vizyonumuz; Doğal kaynakların korunması için enerji ve hammaddeler uygun teknolojilerle ve tasarruflu şekilde kullanılarak sürekli iyileştirme sağlanacaktır. Faaliyetlerimiz sırasında çevreye olan olumsuz etkilerimizi en aza indirebilmek için gereken önlemleri almak, işimizin ayrılmaz bir parçası olacaktır.

Misyonumuz; Amaçlarımızı, doğaya ve çevreye zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kuruluşlarla uyum içerisinde, yasalara uygun olarak yerine getirmektir. 

Her bölüm, kendi operasyonları ile ilgili olarak gerekli aksiyonları almak ve uygulamakla sorumludur. 

Personelimize gerekli eğitim desteği verilerek çevreye olan duyarlılığımız arttırılacak, ulusal ve yerel resmi kuruluşlar, diğer sanayi kuruluşları ve tedarikçiler ile işbirliği sağlanarak çevreyle etkileşimlerimize katkı sağlanacaktır. 

Çevreyle ilgili olan çalışmalarımız paydaşlarımızla düzenli olarak paylaşılacak ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunulacaktır.

 

 

Sipariş Formu Kullanım Koşulları Gizlilik Politikası Site Haritası

© 2013 GÜNEŞ TEL