Gizlilik Politikası

 Gizlilik Politikası

Bu sayfayı kullanılarak GÜNEŞ TEL 'e iletilen kişisel bilgilerin kullanılması, Gizlilik Politikası bölümünde düzenlenen koşullar ile mümkün olmaktadır

Gizlilik Prosedürü

Kişisel bilgiler başlığı altında GÜNEŞ TEL 'ın yükümlülükleri ve ilkeleri hakkında bilgi verilmektedir. GÜNEŞ TEL olarak ilgili kuralların tarafımızca tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmekteyiz. Böylelikle aşağıda belirtilen kişisel bilgi toplama ilkelerine bağlı olarak tüm gayretimizi tarafımızca toplanmış olan her türlü bilgiyi ekibimizce alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklama hususunda özen göstermekteyiz Kişisel bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre kadar tutmakta, öte yandan size en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Web sitemiz, gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlarımıza uygun olan sitelere bağlantılar içermektedir. Ancak ilgili sitelerin içeriği ya da gizlilik uygulamalarından Serenas sorumlu tutulamaz. 

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü

Web sitemizi kullanarak site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin GÜNEŞ TEL tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.

Ad, soyad, adres gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp, istemiş olduğunuz ürün ya da hizmetimize göre değişebilen birtakım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur.

Bize işlemlerinizi sürdürebilmemiz için gerekli olan bilgiyi sağlayamamanız durumu, size vermemiz beklenen hizmeti yerine getiremememize neden olabilir.

 

Sipariş Formu Kullanım Koşulları Gizlilik Politikası Site Haritası

© 2013 GÜNEŞ TEL