Kullanım Koşulları

GÜNEŞ TEL Web Sitesi Kullanım Koşulları

Bu sayfayı kullanılarak GÜNEŞ TEL 'e iletilen kişisel bilgilerin kullanılması, Gizlilik Politikası bölümünde düzenlenen koşullar ile mümkün olmaktadır

GÜNEŞ TEL Web Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Bu web sitesinin sahibi GÜNEŞ TEL ÇEKME VE TRANSMİSYON SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ..’ne ait olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi GÜNEŞ TEL ’a aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz. Siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş oluyorsunuz.

1.GÜNEŞ TEL , sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara hacet olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer.

2. İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde İstanbul Mahkemeleri münhasıran yetkilidir.GÜNEŞ TEL ’ın kullanıcının bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.

3. GÜNEŞ TEL web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. GÜNEŞ TEL ’ın web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu,şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve GÜNEŞ TEL ’ın WEB sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

 

Sipariş Formu Kullanım Koşulları Gizlilik Politikası Site Haritası

© 2013 GÜNEŞ TEL