┼?irket Profili

 Kuruldu─?u ilk günden beri kalitede ve mü┼?teri memnuniyetinde en yukar─▒da olmay─▒ hedefleyerek bugün Türkiye’nin lider üreticilerinden biri olmay─▒ ba┼?arm─▒┼?t─▒r.
Sektörün dinamik markalar─▒ndan biri olan “GÜNE┼? TEL ÇEKME SANAY─░ VE T─░CARET A.┼?.” ba┼?ta so─?uk çekilmi┼? parlak tel olmak üzere tüm tel, tel mamulleri ve yar─▒ mamul sektöründe hizmet veren ülkemizin öncü firmas─▒d─▒r. Merkezi ve fabrikas─▒ ─░stanbul’da bulunan firman─▒n üretim tesisleri, lojistik aç─▒dan avantaj─▒ olan ─░stanbul ┼?ehir merkezine ve Atatürk Havaalan─▒’na yakla┼?─▒k 38 km, en büyük deniz liman─▒na 26 km ve konteyn─▒r liman─▒na 30 km uzakl─▒ktad─▒r. Arnavutköy Had─▒mköy’de 20.000 m2’si kapal─▒ olmak üzere toplam 30.000 m2 alan üzerine kurulu bulunan tesisler, Türkiye’yi boydan boya geçen uluslararas─▒ E-5 ve TEM karayolu güzergâh─▒ndad─▒r.

Y─▒lda 15.000 tonun üzerinde demir i┼?leme kapasitesine sahip olan GÜNE┼? TEL ÇEKME SANAY─░ VE T─░CARET A.┼?. ’nin 90 çal─▒┼?an─▒ bulunmaktad─▒r. Çal─▒┼?anlar─▒n tümünün hedefi ayn─▒d─▒r : “Herhangi bir üretici de─?il, Türkiye’nin en iyi üreticisi olmak.”

GÜNE┼? TEL ÇEKME SANAY─░ VE T─░CARET A.┼?.’nin üretiminde dü┼?ük, orta ve yüksek karbonlu so─?uk çekilmi┼? tel, parlak so─?uk çekilmi┼? tel, yayl─▒k çelik tel, ya─?l─▒ balya teli, bak─▒r kapl─▒, galvaniz kapl─▒,fosfat kapl─▒ tel, siyah ve parlak tavl─▒ ba─? teli, do─?rultulmu┼? ve kesilmi┼? çubuk tel, ta┼?lanm─▒┼? ve polisajlanm─▒┼? çubuk tel, vida tel, somun teli, c─▒vata teli, perçin teli, aksesuar teli, 3 ve 2 boyutlu CNC bükülmü┼? ve ┼?ekillendirilmi┼? tel, paslanmaz bükülmü┼? tel, punta kaynakl─▒ has─▒r tel, dekoratif panel çit teli, aratavl─▒ vida teli, saplam, gijon, U bolt, lama profil, yar─▒m daire profil, kare profil, alt─▒gen profil ve di─?er özel profillere kadar uzanan, geni┼? bir ürün yelpazesi bulunmaktad─▒r.

 

 

Sipari┼č Formu Kullan─▒m Ko┼čullar─▒ Gizlilik Politikas─▒ Site Haritas─▒

© 2013 G├ťNE┼× TEL