Tarih├že

1976 Y─▒l─▒nda, Güne┼? Tel çekme ve transmisyon sanayi ve ticaret kollektif ┼?irketi Vejdi Özcan taraf─▒ndan ─░stanbul’da parlak tel çekme amac─▒ ile kurulmu┼?tur. 1983 de aile bireyleri ile Güne┼? Tel çekme ve transmisyon sanayii ve ticaret limited ┼?irketi olarak ticaret hayat─▒ndan sanayicili─?e ad─▒m atm─▒┼?t─▒r. 2013 y─▒l─▒n─▒n Aral─▒k ay─▒nda ise GÜNE┼? TEL ÇEKME SANAY─░ VE T─░CARET A.┼?. olmu┼?tur.
GÜNE┼? TEL ÇEKME SANAY─░ VE T─░CARET A.┼?.’nin ilk üretim tesisi sar─▒ dökümcüler sanayi sitesindedir. 1984 de Bayrampa┼?a’da 3.500 m2 alanda üretim tesisi kurulmu┼?tur. Ancak k─▒sa bir zamanda ürün gam─▒ çe┼?itlendirilerek, cnc tel bükme ve ┼?ekillendirme ve yar─▒ mamul konusunda Türkiye’nin öncü firmas─▒ olmu┼?tur. 2004 temmuz ay─▒nda 3.500 m2 olan ikinci fabrikam─▒z, ─░kitelli Organize Sanayi Bölgesinde faaliyete geçmi┼?tir.
2000’li y─▒llardan itibaren ikinci ku┼?ak ┼?irketlerde görev almaya ve takip eden y─▒llarda çekirdekten yeti┼?erek yönetim kademelerinde yerlerini almaya ba┼?lam─▒┼?lard─▒r. Ürün çe┼?idini ve kapasiteyi art─▒rabilmek amac─▒yla üretim tesislerini 2012 y─▒l─▒nda Arnavutköy Had─▒mköy’de kurdu─?u 30.000 m2 lik alana ta┼?─▒m─▒┼?t─▒r.
 

Sipari┼č Formu Kullan─▒m Ko┼čullar─▒ Gizlilik Politikas─▒ Site Haritas─▒

© 2013 G├ťNE┼× TEL